Välkommen till KMT Service

Karlstad Maskin & Truckservice AB

Från 1 januari 2019 kommer vi dela på verksamheterna på Däckmäster. Däckdelen kommer fortsätta precis som vanligt, men maskindelen kommer att bli ett helt eget bolag och köra på som tidigare med service och underhåll av truckar och maskiner. 

Nya bolaget heter:
Karlstad Maskin och Truckservice AB (KMT Service). Vi har samma adress som tidigare Östanvindsgatan 20, 652 21 Karlstad.

Leverantörer:

Våra leverantörer får gärna lägga upp nytt kundnr för:

Karlstad Maskin och Truckservice AB
Östanvindsgatan 20, 652 21 Karlstad
Org.nr: 559183-9328
Bankgiro: 182-6825

Kunder:

Kunder som önskar faktura som pdf kan gärna skicka sina uppgifter till:
faktura@kmts.se.

Kontakt:

Tobias Larsson
070-348 20 45
tobias.larsson@kmts.se

Dennis Hakkarainen
070-340 60 55
dennis.hakkarainen@kmts.se

Tom Eriksson
070-723 69 49
tom.eriksson@kmts.se

Christoffer Larsson
073-080 20 45
christoffer.larsson@kmts.se

David Jonsson
073-026 42 36
david.jonsson@kmts.se

Markus Gustavsson
076-780 20 45
markus.gustavsson@kmts.se

 

Bokning av service:

Tom Eriksson
070-723 69 49
tom.eriksson@kmts.se

Stäng meny